O nas

Pragniemy Państwa poinformować, iż firma NSOFT S.A. jest spółką powstałą z wyodrębnionej części przedsiębiorstwa NETMEDIA S.A. dotycząca obsługi informatycznej rynku nieruchomości (Locumnet) i firmy POLDATA SP.J.

Jesteśmy marką NSoft na rynku od 2010 roku, jednak z dobrze Państwu znanymi produktami. Dzięki tej synergii zwiększone zostało nasze zaplecze informatyczne oraz zakres produktów. Naszym głównym celem jest zintegrowanie i rozwój posiadanych produktów w zakresie oprogramowania oraz innych rozwiązań informatycznych dla podmiotów działających na rynku nieruchomości przy optymalnym wykorzystaniu potencjałów i dotychczasowego doświadczenia obu producentów. Silną stroną naszej spółki jest dział programistów specjalizujących się w tworzeniu programów na urządzenia mobilne i telefony komórkowe. Lokalizacja geograficzna oddziałów NSOFT S.A. w Warszawie i Poznaniu znacząco ułatwi komunikację między nami.

Naszą ideą jest szeroka i otwarta współpraca ze środowiskiem Pośredników, Polską Federacją Rynku Nieruchomości i regionalnymi Stowarzyszeniami. Deklarujemy, iż będziemy przykładać wszelkich starań w pracach na rzecz podnoszenia standardów pracy Pośredników poprzez specjalistyczne szkolenia oraz aktywne uczestnictwo we wszelkich konferencjach i panelach.